HAKKIMIZDA

 

Peteklerin temizlenmesi işlemini yapan piyasadaki firmaların sayısı bir hayli azdır. Bunun nedeni ise petek temizleme işinin zor ve zahmetli bir iş olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bizim firmamız her ilçede ve semtte itinayla petek temizleme işlemi yapmaktadır. Sizde peteklerinizi temizletmek için firmamıza müracaat edebilir ve dilerseniz çok uygun fiyatlara bu işlemi uygulatabilirsiniz.

Bazı zamanlarda ise peteklerin temizlendiğini ya da temizlenmesi gerektiğini bilmeyen bireyler sorunu kombide görerek bize başvurmaktadırlar. Ancak sorun kombide değildir. Kombilerinin evi ısıtmadıkları gerekçesiyle bizlere başvuran ailelerin kombilerine bakıldığında kombilerde her hangi bir soruna rastlanamamıştır.\r\n\r\nElemanlarımızın tecrübeli ve kalifiyeli olması nedeniyle peteklerde sorun olabileceğini ön görmüşler ve yapılan işlemlerde göstermiştir ki gerçekten peteklerin tıkalı olması odaların ısınmasını engellemektedir. Kombiyi kaç derecede yakarsanız yakın peteklerin içerisinde tortu var ise yeterince ısı birikimi olmaz. Yani daha basit bir dille kombiden peteklere verilen ısı yolda daha da azalarak tortu olan yerlere sıkışır ve peteklerden dışarıya daha az sıcaklık akışı sağlanır. Bu sıcaklık akışı yetmediğinde ise bireyler doğal gazların derecelerini arttırarak daha fazla kombi yakarlar. Bu da haliyle ay sonunda faturaya olumsuz olarak yansıyacaktır. Ancak bunun yerine o kişiler ve bireyler kış ayları gelmeden önce petek temizliği yapmış olsaydı bu sorunlarla karşılaşmaz ve ödemek istemedikleri fatura tutarlarına maruz kalmazlardı.

Uygulanan işlemlerin yanı sıra müşterilerle ilişkilerimize, titizliğe verdiğimiz önem ile de firmamızın itibarını zedelememeye ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermemeye özen göstermekteyiz. Uyguladığımız işlemler sonucunda bulunduğumuz ortamı temiz bırakmak, müşterilerimizi yaşadıkları sorundan kısa sürede, titiz bir şekilde çalışarak kurtarabilmek; bizim için bir ilkedir. Yıkıp, dökme işlemlerinden tamamen uzak olan son teknolojik ürünleri kullanarak yaptığımız işler ile kısa sürede ve temiz bir iş yapmaktayız. Profesyonel kimliğe sahip, alanında uzmanlaşmış olan firmamız ile öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir. Ustalarımızın davranışları, çalışma sırasındaki tutumları firmamız açısından oldukça mühimdir.

Ustalarımıza ve yaptığımız işlemlere her zaman güvenir ve garanti verebiliriz.