BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ

Müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler isidoktoru.com ’da saklanır. Kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. isidoktoru.com, müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, www.isidoktoru.com tarafından kullanılmaz.Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ‘de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

 

 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin iste

nilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka’nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden

bize e-mail gönderebilirsiniz.

Üyeler diledikleri anda “Hesabım” kısmından “Üyelikten Ayrıl” seçeneğine tıklayarak üyelikten ayrılma hakkına sahiptirler.

Siparişleriniz ürün detayında aksi belirtilmedikçe en geç 3 iş günü içerisinde ilgili kargo firmasına tarafımızdan teslim edilir. Kargonuzun size teslim edileceği süre bulunduğunuz ile ve ilçeye göre değişebilir.

Tüm gönderilerde adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Arızalı yada eksik gelen ürünü tarafımıza aynı kargo firması ile göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi halde ücret göndericiye aittir. Ürünün size teslim süresi 1 haftayı aşmış ise ürünün gönderi ücreti sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

 

Kargo ücretleri sitemizde belirtilmiştir.

Kargo Takibi Nasıl Yapılıyor ?

isidoktoru.com ‘dan verdiğiniz siparişler kargoya teslim edildikten 1 gün sonra isidoktoru.com ’dan size kargo takip maili gönderilir, kargoya verildiği gün SMS ile bilgilendirilirsiniz ve ayrıca üyelik panelinizden siparişinize girerek de kargo takibinizi yapabilirsiniz. SMS üye olurken vermiş olduğunuz cep telefonuna gönderilecektir.